Váš ochránce před nežádoucí havětí a viry - deratizace, dezinsekce, dezinfekce.
Všechny služby provádíme diskrétně.
  • Pardubická 875
  • 533 04 Sezemice
  • Email
  • info@smrtacek.cz

O nás

Smrťáček s.r.o.

Společnost Smrťáček s.r.o. existuje od roku 2021, ale naše služby sahají až do roku 1990 kde jsme začali nabízet naše služby. Široká škála nabízených služeb zcela uspokojí veškeré Vaše požadavky z oblasti deratizace, dezinfekce a dezinsekce. Práce vykonáváme na obzvláště rizikových provozech, především podniků pro zpracování potravin a krmiv, ale i v komunální sféře, zdravotnictví, školství apod. na celém území České republiky. I ve vašem rodinném domě či bytě jsme ochotní a schopní odpomoci od škůdců, plísní, či obtížného hmyzu, který Vás trápí.

Smrťáčk pracuje s toxickými i netoxickými látkami, které jsou schválené pro použití v České republice. Je držitelkou veškerých povolení pro práci v deratizaci, dezinsekci a dezinfekci a ceny jsou upřesňovány po prohlídce a osobní dohodě se zákazníkem – šité pro Vás na míru.

Smrťáček je členem Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR a evropské konfederace CEPA – Confederation of European Pest Control Associations a je oprávněna užívat logo Sdružení DDD a Cepa na svých oficiálních dokumentech.

Firma A až Z práce v DDD ŘEHŮŘEK vlastní též osvědčení o odborné způsobilosti pro odchyt toulavých, zdivočelých a vybraných synantropních zvířat a provozování útulků pro zvířata v nouzi.

Naše služby

Deratizace

Hlodavci představují velké zdravotní a ekonomické riziko pro obyvatele i majitele objektů. Včasný zákrok a vhodná prevence tak jsou nejlepším přístupem.

Dezinsekce

Některé druhy hmyzu představují vážná zdravotní nebo psychická rizika. Naši technici jsou na boj s nimi perfektně vybaveni a Vy se tak již nemusíte ničeho bát. Spojte se s námi a vyhrajte nad obtížným hmyzem jednou provždy.

Dezinfekce

Pomocí moderního vybavení provádíme dezinfekci prostor a povrchů..

Další služby

Provádíme na půdách a ve sklepních prostorách spojené s dezinfekcí prostor.

Potřebujete naši pomoc nebo máte dotazy?

  • +420 603 235 267
  • info@smrtacek.cz
NONSTOP
SLUŽBY